vinogradsky
Виноградський Богдан Анатолійович (кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ).

Благородні заняття відроджуються у Києві

Клуб стрільби з лука – для вольових і упевнених в собі людей, що завжди потрапляють в «десятку»!!! Одні з них професіонали, інші – аматори та всіх їх об’єднали, як не дивно, лук і стріли!
Під час тренувань, пов’язаних зі стрільбою з лука, у дітей розвиваються основні фізичні якості. Збільшується сила – здатність людини переборювати зовнішній вплив за допомогою м’язових зусиль; розвивається спритність – можливість швидко освоювати нові рухи, а також перебудовувати їх згідно з вимогами обставин; покращується швидкість – здатність виконувати рухи в найкоротший час; розвивається також і гнучкість – можливість досягати найбільшої величини амплітуди рухів.
Обов’язково під час стрільби з лука вдосконалюється також такі якості, як окомір – здатність людини визначати відстань за допомогою зору, а також рівновага – властивість людини зберігати стійке положення під час виконання різноманітних вправ чи поз, а також витривалість – здатність людини виконувати яку-небудь роботу припустимої інтенсивності протягом тривалого часу.
Заняття стрільбою із лука позитивно впливають на естетичне і моральне виховання дітей. У колективі дітей, які займаються цим видом спорту, складається своя субкультура, яка передбачає особливі стосунків між її членами. Тренери вчать дитину помічати красу тих стосунків, які побудовані на взаємодопомозі, турботі одне про одного. Діти навчаться підпорядковувати свої бажання інтересам колективу.
Стрільба з лука впливає також на розумовий розвиток дитини. У дітей розвиваються і удосконалюються навички навчальної діяльності: здатність сприймати інструкцію, відповідно до інструкції спланувати і виконати дію, здатність здійснити самоконтроль, самооцінку.
У дітей покращується спостережливість (вони – помічають найменші зміни), критичність розуму (об’єктивно оцінюють події, явища), гнучкість розуму (обирають різні шляхи для вирішення складних завдань), винахідливість тощо.
Отже, шановні батьки! Залучення дітей до занять стрільбою з лука значною мірою сприяє їх розвиткові. Відвідування занять з цього вид спорту допомагають забезпечити всебічний розвиток дитини, прискорюють темпи становлення її як повноцінної особистості.
Виноградський Богдан Анатолійович (кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *