PostHeaderIconСтатья о клубе РУНО. Ю.Ладнова

«Газета по киевски»

СТОИТ ЗАНЯТЬСЯ

Как становятся амазонками

 

   В конце января на Оболони открылся клуб стрельбы из лука «Руно», где пользоваться древним оружием научат всех желающих

 

   Начитавшись мифов про амазонок, многие девушки представляют себя такими же отважными красавицами, превосходно стреляющими из лука. Вот только из лука стрелять мне никогда не приходилось, разве что в детстве, да и то из неуклюжей пародии на это оружие, которую мой двоюродный брат смастерил из толстой березовой ветки и капроновых ниток. И вдруг совсем недавно я узнала, что в Киеве есть место, где мне могут помочь

PostHeaderIconБлагородні заняття відроджуються у Києві

vinogradsky
Виноградський Богдан Анатолійович (кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ).

Благородні заняття відроджуються у Києві

Клуб стрільби з лука – для вольових і упевнених в собі людей, що завжди потрапляють в «десятку»!!! Одні з них професіонали, інші – аматори та всіх їх об’єднали, як не дивно, лук і стріли!
Під час тренувань, пов’язаних зі стрільбою з лука, у дітей розвиваються основні фізичні якості. Збільшується сила – здатність людини переборювати зовнішній вплив за допомогою м’язових зусиль; розвивається спритність – можливість швидко освоювати нові рухи, а також перебудовувати їх згідно з вимогами обставин; покращується швидкість – здатність виконувати рухи в найкоротший час; розвивається також і гнучкість – можливість досягати найбільшої величини амплітуди рухів.

PostHeaderIconІсторія проведення першого чемпіонату зі стрільби з лука

trener

ІСТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ  ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА І ЗАСНУВАННЯ  МІЖНАРОДНОЇ ФЕДЕРАЦІЇСТРІЛЬБИ З ЛУКА  (ФІТА) У ЛЬВОІ В 1931 РОЦІ
Калиніченко О.М., (к.п.н., доцент, м. Львів)

2001 рік є ювілейним для міжнародної федерації стрільби з лука (ФІТА). Сімдесят років тому, у вересні 1931 року уЛьвові під час проведення Першого Чемпіонату Світу зі стрільби з лука  було зібрано установчу конференціюнаціональних федерацій стрільби з лука, на якій було засновано Міжнародну федерацію стрільби з лука (ФІТА).

Метою даної роботи є спроба проаналізувати причину вибору місця і часу проведення першого Чемпіонату Світу зістрільби з лука та установчої конференції саме у Львові в 1931 році. Щоб зробити цей аналіз необхідно уважнорозглянути усі події й обставини які передували утворенню міжнародної федерації стрільби з лука.

PostHeaderIconРозповідь Олександра Калиніченко про становлення стрільби з лука в Україні

Любу історію можна розповідати по різному. Можна сухо – посилаючись на дати, документи та прізвища, а можна спробувати передати і власні враження та ліричні відступи на події яким був свідок і які були так би мовити поза кадром. Час швидко плине і багато речей з відстані років починає сприйматись по іншому. Мого батька часто називають піонером створення стрільби з лука в Україні і в колишньому Радянському Союзі. Я часто звертаюсь до нього з проханням написати свої власні спогади про становлення стрільби з лука. Але він відмахується і відкладає це на потім. А не так давно до мене звернулась Тетяна Мунтян з проханням написати власні спогади про стрільбу з лука і я вже сам себе спіймав на бажанні відкласти це на … потім. Через певний час Тетяна знову ввічливо нагадала про своє прохання. Моя повага до неї врешті решт, поборола мою лінь і я погодився спробувати це зробити. Можливо, моя розповідь заохотить і інших свідків становлення стрільби з лука в Україні зробити щось подібне.

PostHeaderIconАналіз феномена “Школа спортсменів і тренерів високого рівня” на прикладі стрільби з лукаі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Ця робота присвячується піонеру стрільби з лука в Україні, моєму
батьку – Заслуженому Майстру спорту, Заслуженому тренеру
Укараїни – Калініченко Миколі Олександровичу з нагоди його
вісімдесятиріччя”.
Серед багатьох інших поняття “школа” має на увазі напрямок у науці, літературі, мистецтві і т.д., зв’язане єдністю основних поглядів, чи спільністю, наступністю принципів і методів. [1]. Природно, що і спорт не є виключенням.
Показником того, що “школа” існує, чи існувала, як явище може служити явна перевага успіхів, як окремих тренерів, так і цілих організацій, що використовують у своїй роботі погляди, чи принципи та методи характерні для представників тієї чи іншої “школи”. Як приклади можна привести “школу Дерюгіної” у художній гімнастиці, “школу Турчина” у жіночому гандболі чи “школу Кошкіна” у плаванні. Точного моменту визнання появи спортивної “школи” не існує. Швидше за все, це період від перших спортивних успіхів представників “школи” на міжнародній арені до стабільного займання призових місць на змаганнях рівня Чемпіонати Європи, Світу й Олімпійські ігри.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *