Перейти до контенту

Що дає заняття

Стрільба з лука вчить нас, як треба шукати істину. Коли стрілець промахується, він не звинувачує інших, а шукає вину в самому собі. (Конфуцій)

Заняття стрільбою з лука дає нам усвідомленість в своїх вчинках, розвиває впевненість і дисципліну.
Для того, щоб досягти успіху в стрільбі з лука, нам необхідно мати терпіння, величезну концентрацію  і високе почуття самоконтролю. Як правило перед пострілом, лучник повинен розслабитися, його розум повинен звільнитися  від сторонніх думок, перш ніж відпустити стрілу.
З кожним пострілом  лучник  вчиться бути емоційно стійким, інакше його чекає поганий постріл.
Замість того, щоб годувати своє "его", домагаючись результативності за  будь-яку ціну, ми вчимося аналізувати кожен постріл, а потім робити висновки  та  усвідомлено підходити до наступного пострілу.

15 причин, чому вам дійсно потрібно, займатися стрільбою з лука.

 1. Стрільба з лука спорт  відкритий  для всіх.
  Будь-яка людина (без психічних відхилень)  може навчитися стріляти з лука і показувати чудові результати.
  Приклад  у  2012 році на Олімпійських іграх в Лондоні світовий рекорд у стрільбі з лука був встановлений  Лим Дон Хеном . Він був абсолютно сліпим ...
 2. Стрільба з лука допомагає фізичному розвитку.
  Стрілки потребують значної витривалості. На звичайному тренуванні при постійному натягу тятиви в середньому загальна вага натягу  становить від 2 до 5 тонн, а найсильніший штангіст піднімає 1,5 тонни ... як Вам? Є над чим замислитися!
 3. Стрільба з лука покращує фокусування.
  Стрілки повинні мати не тільки фізичну силу, але і психічну стійкість. Лучники вчаться концентрувати увагу і розвивають це уміння.
 4. Стрільба з лука розвиває терпіння.
  Стрільба з лука дозволяє дізнатися багато про  терпіння, адже саме на ньому організовано внутрішній стан лучника  на  змаганнях і  тренуваннях.
 5. Стрільба з лука підвищує впевненість в собі.
  Яким би не був кінцевий результат, кожен лучник  опиратиметься на своє задоволення в більшій чи меншій мірі, і орієнтуватися на внутрішню перемогу над собою.
 6. Стрільба з лука дає почуття виконаного обов'язку.
  Не всі люди добре справляються з командних видах спорту, це факт! Але, натягуючи тятиву та успішно направляючи стрілу в ціль, людина отримує внутрішнє відчуття виконаного обов'язку.
 7. Стрільба з лука вчить встановлювати і досягати мети.
  Стрільба з лука відмінне середовище для формування досвіду установки та досягнення мети, оскільки лук  вчить зосередженості на результаті.
 8. Стрільба з лука - соціальний  спорт.
  Особи з будь-яких верств суспільства можуть насолоджуватися стрільбою з лука. Практично кожна вікова група має можливість займатися цим спортом. І не рідкість побачити 50-річних, що стріляють разом з 10-річними. При цьому вони допомагають один одному порадами та  діляться досвідом.
 9. Стрільба з лука вчить розвивати командний дух.
  Стрільба з лука не тільки індивідуальна дисципліна, але і командний вид спорту. Перебуваючи в команді, лучник буде вчитися вести за собою інших і при цьому підтримувати їх, опиратючись на них.
 10. Стрільба з лука відносно недорогий вид спорту.
  Якщо ви хочете, стріляти для задоволення, то стрільба з лука може бути для Вас дешевим видом спорту.
 11. Стріляти з лука можна в будь-якої пори року.Стрільба з лука може бути здійснена як в приміщенні, так і на вулиці в будь-який час року.
 12. Стрільба з лука та техніка  безпеки.Немає сумнівів в тому, що цей вид спорту може бути дуже небезпечним, якщо підходити до нього нерозважливо. Ви можете бути впевнені, що стрільба з лука навчить нас бути відповідальним, не тільки один за одного, а й за використовуване обладнання.
 13. Стрільба з лука - це настрій.Остаточна мета стрільби з лука для - це задоволення і приємне проведення часу, адже існує багато вправ, які роблять ці заняття веселими.
 14. Стрільба з лука - це круто!Кожен лучник стріляючи з лука, відчуває  себе, знаменитим героєм - Зелена Стріла, Соколине Око, Китнісс  Евердін, Робін Гуд, Меріда ...
 15. Зрештою лучник отримує цінний навик, навчившись поводитися з цим стародавнім інструментом, який подарував цивілізацію нашого світу.